Vystavovatelia 2017-06-15T13:43:03+00:00

Vystavovatelia Bratislava eMOBIL 2017

Zažite e-mobilitu! Využite jedinečnú príležitosť vidieť najnovšie modely elektrických áut a bicyklov a zoznámiť sa s možnosťami nabíjania týchto vozidiel. Pretože jedenkrát vidieť je viac ako stokrát počuť.

Podujatie predstaví renomovaných vystavovateľov, ktorí tvoria spektrum e-mobility na Slovensku. Vďaka nim získate vynikajúci prehľad o aktuálnom stave, novinkách a trendoch vo svete elektromobility.

Elektromobily

AUTO-IMPEX

Sme oficiálnym dílerom značky Nissan na Slovensku a predstavíme najpopulárnejší model mestského elektromobilu Leaf, aj praktickú dodávku eNV200.

AUTOPOLIS

Najväčší díler značky Hyundai na Slovensku predstaví novinku, elektrický model IONIQ.

RENAULT

Najväčší díler značky Renault na Slovensku vám predvedie najobľúbenejšie elektrické auto v Európe – model ZOE s dojazdom až 400 km.

BMW

Naša spoločnosť predstavuje jedno z najpredávanejších elektrických áut súčasnosti, dostupné už aj na Slovensku. Do budúcnosti máme ale oveľa smelšie plány.

PORSCHE INTER AUTO

Najväčší díler značky Volkswagen na Slovensku predvedie vynovený mestský elektromobil e-UP! vyrábaný v Bratislave.

ZD

Elektromobil ZD bol prvýkrát predstavený v Číne v roku 2014. Zaujme priaznivou cenou, nápaditým dizajnom a eco-friendly filozofiou.

Nabíjacia infraštruktúra

SCHNEIDER ELECTRIC

Schneider Electric predstaví možnosti nabíjania elektrických vozidiel, ale aj inteligentné riešenia pre mestá a obce Smart City.

ZÁPADOSLOVENSKÁ ENERGETIKA

Dodávame elektrinu a plyn pre takmer 1 milión odberateľov. Zároveň pripravujeme sieť najmä rýchlonabíjacích staníc pre elektrické autá.

GREENWAY

GreenWay prevádzkuje najkomplexnejšiu sieť inteligentných rýchlonabíjacích staníc na Slovensku.

SLOVENSKÉ ELEKTRÁRNE

Ako veľkovýrobca elektrickej energie máme záujem na tom, aby sa celá doprava elektrifikovala. Začíname od seba, medzi našimi prevádzkami jazdíme na našej elektrickej flotile.

ABB

ABB neustále vyvíja inovatívne a efektívne riešenia pre infraštruktúru nabíjania elektroáut.

PLUS ENERGIA

Elektrické autá sa vyrábajú najmä v Číne a ich trh je aj celosvetovo najväčší. Predstavíme vám niektoré riešenia, ktoré majú príležitosť presadiť sa aj v Európe. Spolu s nabíjacou infraštruktúrou od nášho partnera Elmark Plus.

ZERO EMISSION

Sme experti na nabíjacie stanice rôzneho charakteru, od domácich staníc, cez verejné stĺpikové až po rýchlonabíjacie stanice. Vieme navrhnúť konkrétne riešenie a aj ho zrealizovať.

Mestská doprava & elektrobicykle

GO4

Vyskúšajte si E-TAXI, prvú 100% elektrickú taxi službu v Bratislave, ktorú prevádzkuje najväčšia citykuriérska spoločnosť GO4.

RIDE

Sme slovenským priekopníkom a e-bikovou jednotkou na slovenskom trhu. Ponúkame špičkové elektrické bicykle a pohony najlepších svetových značiek na náročné použitie.

Študentské & neziskové projekty

STUBA GREEN TEAM

Študenti Slovenskej technickej univerzity stavajú od roku 2009 elektrické monoposty v rámci súťaže Formula Student. Jeden z nich uvidíte aj naživo.

TRENČIANSKA UNIVERZITA

Šikovní študenti Trenčianskej univerzity predstavia unikátne elektrické vozidlo na pásovom podvozku.

SPŠD TRNAVA

Študenti Strednej priemyselnej školy dopravnej z Trnavy sa pochvália ich elektromobilom, ktorý vyrobili pre súťaž Shell Eco Marathon.

EKONOMICKÁ UNIVERZITA

Zástupcovia riešiteľského kolektívu z Ekonomickej Univerzity v Bratislave predstavia projekt H2020 „eMobilita“

DETROIT ELECTRIC

Jedinečná príležitosť vidieť jeden z posledných zachovaných kusov Detroit Electric z roku 1916!

OZ NOW

Občianske združenie NOW predstaví elektrický Volkswagen Golf Citystromer z roku 1995.

Hlavní partneri

Partneri

S podporou

Organizátori